Impresszum Help Sales ÁSZF Panaszkezelés DSA

《不是你不愛你》台灣^No1^免費~線上看!小鴨~完整版【TW2023台湾版】

《不是你不愛你》高畫質免費線上看,不是你不愛你線上看完整版,不是你不愛你線上看小鴨,提供繁體中文字幕。

(電影)免費線上看【不是你不愛你】 :

https://atmovies.fun/zh/1184505/love-at-first-lie.html

https://mixstream.club/zh/1184505/love-at-first-lie.html

台灣 No.1 高清正版線上看 | 460p - 720p - 1080p - BRRip - DvdRip - 4KUHD


電影信息:不是你不愛你


《刻在你心底的名字》男神陳昊森首度演出香港作品,聯手香港女神譚旻萱上演一段浪漫又心痛的愛情故事。富家子因一時的惡作劇,卻讓陷入與平凡女孩的愛戀之中,一個善意的謊言,可以讓大家都得到幸福嗎?

片長:97分 上映日期:2024/03/14 廳數 (49)

《刻在你心底的名字》男神陳昊森首度演出香港作品,聯手香港女神譚旻萱上演一段浪漫又心痛的愛情故事。富家子因一時的惡作劇,卻讓陷入與平凡女孩的愛戀之中,一個善意的謊言,可以讓大家都得到幸福嗎?

那年暑假,花園街長大,性格開朗善良的鍾家寶(譚旻萱 飾)偶遇和父親感情不佳的富家子關家偉(陳昊森 飾)。為報復父親再婚,家偉聘用她及其好友高大強(梁仲恆飾)等人搗亂婚禮,卻促成了他與鍾家寶認識,並開始交往。兩人情投意合,展開了一段夏日戀曲,嚐盡熱戀甜蜜,本以為彼此緣定今生,豈料命運卻為這段愛情安排了急轉直下的暗湧。

雖然現在網路上有許多強大的字幕網站,提供大量電影、動畫、美劇、日劇與韓劇等免費中文字幕讓大家下載,但有時候還可能發生到找不到的情形,這時就能透過這款 atmovies.fun 線上翻譯字幕工具,把國外字幕一鍵翻成繁體中文,完全免費且支援超多語言。

您可以免費在線觀看《不是你不愛你》電影,而無需註冊,但是在這裡您還可以觀看質量更高的舊電影。 您觀看的所有內容都將在線上顯示; 如果您有娛樂動作電影的訣竅,可以在這裡觀看。 如果您正在尋找適合您或您的孩子的動畫電影,也可以在這裡找到他們。

以上就是 atmovies.fun 免費看《不是你不愛你》方法。

《不是你不愛你》線上看小鴨 台灣,用atmovies.fun輕鬆看正版

《不是你不愛你》(Love at First Lie)將於台灣時間6月25正式上架,較為特別是這部電影將獨家atmovies.fun 平台上線,至於該如何線上免費看《不是你不愛你》?這篇來教大家一個最快速看正版方法。

至於《不是你不愛你》電影版會不會有中文字幕?目前看了一下 atmovies.fun 所有影片都會包含中文字幕,所以不用擔心會缺少繁體中文配音。

想要在第一時間免費看《不是你不愛你》電影,建議先準備好爆米花和飲料,畢竟這次電影片長會長達1小時13分鐘。  

台灣除了能透過 atmovies.fun 觀賞《不是你不愛你》以外,也可以選擇 Catchplay 或有線電視,如台灣大寬頻、凱擘大寬頻、TBC、大新店 / 屏南數位有線電視、台灣數位光訊科技集團、 Home+中嘉同樣都可以直接訂閱觀賞,不過這次會教大家用 atmovies.fun 免費看不是你不愛你方法。

用電腦和電視上也可以觀賞 《不是你不愛你》

在 iPhone 和 Android 操作完成後,就可以直接透過電腦登入 atmovies.fun 官網,同樣是可以直接透過電腦大螢幕觀賞《不是你不愛你》電影。

如果要在電視上觀看《不是你不愛你》電影,只能透過 iPhone / Android 投影、鏡像、AirPlay 或 Chromecast 方式。


關鍵字Google:

不是你不愛你線上看
不是你不愛你線上看完整版
不是你不愛你線上看小鴨
不是你不愛你線上看完整版小鴨
不是你不愛你線上看小鴨 台灣
不是你不愛你台灣
不是你不愛你台灣上映
不是你不愛你台灣小鴨
不是你不愛你台灣下載
不是你不愛你小鴨 2023

0 Tovább

《青春18×2 通往有你的旅程》台灣^No1^免費~線上看!小鴨~完整版【TW2023台湾版】

《青春18×2 通往有你的旅程》高畫質免費線上看,青春18×2 通往有你的旅程線上看完整版,青春18×2 通往有你的旅程線上看小鴨,提供繁體中文字幕。

(電影)免費線上看【青春18×2 通往有你的旅程】 :

https://atmovies.fun/zh/1188258/18-times-2-beyond-youthful-days.html

https://mixstream.club/zh/1188258/18-times-2-beyond-youthful-days.html

台灣 No.1 高清正版線上看 | 460p - 720p - 1080p - BRRip - DvdRip - 4KUHD


電影信息:青春18×2 通往有你的旅程

《青春18×2 通往有你的旅程》(日語:青春18×2 君へと続く道)是一部於2024年上映、日本與臺灣國際合作拍攝的青春愛情電影,改編自臺灣網路遊記《青春·18 x 2 日本慢車流浪記》,由藤井道人執導並與林田浩川共同執筆劇本、張震擔任監製、許光漢與清原果耶主演。電影分別於2024年3月14日及5月3日在臺灣及日本正式上映。

《餘命10年》、《新聞記者》導演藤井道人最新編導作品,改編自在台灣掀起話題的網路遊記「青春18×2 日本慢車流浪記」,影星張震監製,許光漢和清原果耶主演。
片長:123分 上映日期:2024/03/14 廳數 (101) 台北票房:715萬

《餘命10年》、《新聞記者》導演藤井道人最新編導作品,改編自在台灣掀起話題的網路遊記「青春18×2 日本慢車流浪記」,影星張震監製,許光漢和清原果耶主演。

18年的歲月,超越國境與歲月,追溯初戀的旅行從此開始――《餘命十年》製作團隊最新力作《青春18x2》,劇情緣起於18年前的台灣――高中生Jimmy打工的地方出現了一位大他四歲、從日本來的背包客女孩Ami。兩人整個夏天都在同一家店打工,漸漸地Jimmy對Ami萌生純純的愛意。他們共乘機車夜遊、看電影,就在距離越來越近的時候,Ami突然要回日本。看著難以接受的Jimmy,Ami提出了「某個約定」。時光飛逝,Jimmy因故回到久未進門的老家,他在房間內找到18年前Ami從日本寄來的明信片。初戀的記憶湧上心頭,Jimmy決定要好好面對過去、審視現在的自己,因此展開第一次在日本的單人旅行。Jimmy聽著和Ami有共通回憶的歌曲,坐火車前往她的故鄉。究竟Jimmy和Ami能夠再次相遇嗎?

曾參與米津玄師「Lemon」MV及藤井道人導演多部作品的攝影師今村圭佑,這次擔任本片的攝影,不只拍出日本與台灣的四季美景以及歲月的痕跡,片中還有向經典愛情電影、岩井俊二導演的《情書》致敬的絕美雪景,描繪出懷舊及感性的世界,帶觀眾回到內心最初的時光。


雖然現在網路上有許多強大的字幕網站,提供大量電影、動畫、美劇、日劇與韓劇等免費中文字幕讓大家下載,但有時候還可能發生到找不到的情形,這時就能透過這款 atmovies.fun 線上翻譯字幕工具,把國外字幕一鍵翻成繁體中文,完全免費且支援超多語言。

您可以免費在線觀看《青春18×2 通往有你的旅程》電影,而無需註冊,但是在這裡您還可以觀看質量更高的舊電影。 您觀看的所有內容都將在線上顯示; 如果您有娛樂動作電影的訣竅,可以在這裡觀看。 如果您正在尋找適合您或您的孩子的動畫電影,也可以在這裡找到他們。

以上就是 atmovies.fun 免費看《青春18×2 通往有你的旅程》方法。

《青春18×2 通往有你的旅程》線上看小鴨 台灣,用atmovies.fun輕鬆看正版

《青春18×2 通往有你的旅程》(18×2 Beyond Youthful Days)將於台灣時間6月25正式上架,較為特別是這部電影將獨家atmovies.fun 平台上線,至於該如何線上免費看《青春18×2 通往有你的旅程》?這篇來教大家一個最快速看正版方法。

至於《青春18×2 通往有你的旅程》電影版會不會有中文字幕?目前看了一下 atmovies.fun 所有影片都會包含中文字幕,所以不用擔心會缺少繁體中文配音。

想要在第一時間免費看《青春18×2 通往有你的旅程》電影,建議先準備好爆米花和飲料,畢竟這次電影片長會長達1小時13分鐘。  

台灣除了能透過 atmovies.fun 觀賞《青春18×2 通往有你的旅程》以外,也可以選擇 Catchplay 或有線電視,如台灣大寬頻、凱擘大寬頻、TBC、大新店 / 屏南數位有線電視、台灣數位光訊科技集團、 Home+中嘉同樣都可以直接訂閱觀賞,不過這次會教大家用 atmovies.fun 免費看青春18×2 通往有你的旅程方法。

用電腦和電視上也可以觀賞 《青春18×2 通往有你的旅程》

在 iPhone 和 Android 操作完成後,就可以直接透過電腦登入 atmovies.fun 官網,同樣是可以直接透過電腦大螢幕觀賞《青春18×2 通往有你的旅程》電影。

如果要在電視上觀看《青春18×2 通往有你的旅程》電影,只能透過 iPhone / Android 投影、鏡像、AirPlay 或 Chromecast 方式。


關鍵字Google:

青春18×2 通往有你的旅程線上看
青春18×2 通往有你的旅程線上看完整版
青春18×2 通往有你的旅程線上看小鴨
青春18×2 通往有你的旅程線上看完整版小鴨
青春18×2 通往有你的旅程線上看小鴨 台灣
青春18×2 通往有你的旅程台灣
青春18×2 通往有你的旅程台灣上映
青春18×2 通往有你的旅程台灣小鴨
青春18×2 通往有你的旅程台灣下載
青春18×2 通往有你的旅程小鴨 2023

0 Tovább

Cannes-i napló #4: A nárcizmus a legjobb és legrosszabb formájában

Ma van az a nap, amikor a biztosítékok kiválasztását vizsgáljuk, nem olyan szívesen. Ahogy a Cannes-i Napló #1-ben említettük, idén a fesztivál szervezete megváltoztatta a jegyértékesítési rendszert. Ezzel véget ért a hosszú sorok (győzelem), de a hátránya az, hogy a felkapottabb filmekbe nehezebb bekerülni. Ennek ellenére örömmel jelenthetem, hogy a kísérletezésem nagyon jól sikerült! Az igazat megvallva az Un Certain Regard szekció aligha tekinthető „biztosítéki” rovatnak, hiszen híresen magas színvonalú válogatást kínál a hamarosan nagy szerzőktől. Ironikus módon a nap legnagyobb csalódása volt, az egyetlen cím a főversenyről, amelyre a negyedik napon jegyet tudtam szerezni...

AMIKOR VÉGEZTE A VILÁG MEGMENTÉSÉT Jesse Eisenberg (USA)
KRITIKUSOK HETE

Erős Gerwig’s Ladybird hangulat ebben, ami először a Sundance-en mutatkozott be. De bevallom, még jobban élvezem Jesse Eisenberg rendezői debütálását a magasabb szintű nárcizmus miatt. Az Amikor befejezed a világ megmentését egy vígjáték egy háromtagú családról, akik teljesen magukba merülnek, együtt élnek, de ugyanakkor érzelmi szinten egyáltalán nem tudnak kapcsolódni.

Finn Wolfhard és Julianne Moore egy fantasztikus, lendületes páros, akik egy anyát és egy fiút alakítanak, akik olyan kétségbeesetten próbálják megtalálni egy idegenben azt, amit a családjuk nem nyújt: nem szeretetet, hanem csodálatot, hedonizmusuk üzemanyagát. A fia, Ziggy dalszerző és élő közvetítő, aki még iskolába járásakor is hordja az áruit. Őrülten beleszeretett egy politikai aktivistába a középiskolájában, de még kevesebbet tud, mint Jon Snow. Már a vele való beszélgetés is lehetetlen feladatnak bizonyul, aláhúzva, hogy Ziggy mennyire képtelen valami önmagán kívülre összpontosítani.

https://www.artstation.com/manjandasf3/profile

https://www.artstation.com/gegejarkan2/profile

https://www.artstation.com/user-385127/profile

https://www.artstation.com/original-exhuma-subversion-zhtw1/profile

https://www.artstation.com/exhuma-fullstream-zh-taipei-taichung3/profile

 

Az anya Evelyn menhelyet épített a családon belüli erőszak áldozatainak, és egész élete a mások megsegítésén alapul. Mégis annyira merev és elmerült „küldetésének” komolyságától, hogy a titkárnője félti a munkáját, amikor a főnök megpróbál szótlanul beszélni. Moore és Wolfhard egyszerűen eladja az egész csomagot, lévén Eisenberg proxyja, akinek komikus érintése (még a beszédmódja is) mindig érzékelhető. Az egyetlen kiábrándító dolog ebben az A24 indie vígjátékában a rendező által választott inkoherens befejezés, amely két tisztességes emberi lényt fedez fel két hedonista szörnyetegben.

CORSAGE, Marie Kreutzer (Ausztria)
NEM BIZTONSÁGOS TEKINTETTEL


Marie Kreutzer szellemes, kifinomult kosztümös drámája (ennél az írásnál) messze a kedvencem a 2022-es Cannes-ban. A Corsage Sissi osztrák császárné életének utolsó éveinek elbeszélése. Ugyanabban az időszakban játszódik, mint Kirill Szerebrennyikov Csajkovszkij felesége című versenyfilmje. A Corsage-ban a 40 éves, darázsszerű derekú Erzsébet császárnőt figyeljük meg. Mindenki kötetlenül kommentálja korát, súlyát és viselkedését. Még a kislánya sem fog sírni az anyja előtt, mert „nem udvarias”. Elisabeth szomorú, melankolikus királyfi, aki soha nem gyógyult fel teljesen egyik gyermeke halálából, és gyakran vannak öngyilkos gondolatai. Lényegében egy jó hercegnő, aki elromlott. Valójában leckéket tudna tanítani Sofia Coppola Marie Antoniette-jének, hogyan viselkedjen királyilag helytelenül. Egyes kritikusok talán úgy találják, hogy Corsage túlságosan elégedett a saját szellemességével, de én szerettem a bonyolultságot és az ellentmondásokat.

Elisabeth-et megfojtja a felette ítélkező világ, ezért böjtöléssel próbálja visszaszerezni az irányítást élete felett, a végletekig viszi karcsúságát. Cserejét látni és imádni kell azoknak az embereknek, akik vágynak rá, vagy csodálják szépségét. Nem számít, hogy kit vagy miért keresnek, neki ez mindegy; megtalálhatja férje vagy szeretői szemében, kis cseléd- és bizalmastanácsában, sőt még a menhelyen lévő nőknél vagy a frontvonalon sebesült katonáknál is. Annyira szeszélyes és manipulatív, amennyire csak lehet. És mégis, bár úgy tűnik, jobban szereti a kutyáit, mint az embereket, jó anya, felejthetetlen szerető és jó politikus lehet. Vicky Krieps (Phantom Thread) fenomenális ebben a szerepben. Corsage-nek a főversenyen kellett volna szerepelnie; a vetítés végén elhúzódó éljenzés bizonyítja.

AZ IDEGEN – Thomas M. Wright (Ausztrália)
NEM BIZTONSÁGOS TEKINTETTEL


Ha egy igazi krimi alapján készült Fincheres, Prisoners thrillerre vágyik, ez az ausztrál film Joel Edgertonnal az lesz, amit keres. A komor prológus egy thrillerhez vezet, tele kemény férfiakkal, akik szörnyű titkokat vagy mély traumákat rejtenek éles tekintetük és hosszú szakálluk mögött. Itt a lényeg annak a felfedezése, hogy pontosan milyen típusú szervezet örvendeztette meg az ugyanilyen titokzatos Henryt (Sean Harris), így elég azt mondani, hogy hihetetlen, mégis igaz történetet mesél el. Az Idegenből hiányzott a narratív mélysége vagy a művészi érintés ahhoz, hogy áttörő cím legyen a jól lakott műfaján belül, de meglepően csiszolt és ambiciózus.

0 Tovább

A kitüntetések: Liv Ullmann a "Persona"-ban

A soron következő tiszteletbeli Oscar-díjasokat néhány darabbal ünnepeljük karrierjükről.

írta: Cláudio Alves

Néha egy film olyan nagyszerű, hogy megfosztja a szavakat, szótlanul hagyja az embert, és elnémít az áhítattól. Kicsit több mint két év telt el azóta, hogy elkezdtem írni a The Film Experience számára, és ezalatt az idő alatt megtiszteltetés számomra, hogy a valaha látott legjobb moziművekről írhattam. Ingmar Bergman Personája mindegyiket felülmúlja, és ha szembesülünk a csodájával, nehéz bármit is megfogalmazni. Talán egyetlen másik filmet sem vizsgáltak ennyire fáradhatatlanul a kritika történetében, ami lehetetlenné teszi, hogy bármi újat vigyünk a vitába. Mégis titokzatos marad, olyan elbűvölően megismerhetetlen, mint amikor 1966-ban bemutatták. Megpróbálni és írni róla őrjítő gyakorlat.

Ennek ellenére Liv Ullmann ünneplése nem lenne teljes anélkül, hogy megemlítenék a művészi együttműködés első alkotását, amely legendáját kovácsolta, és amely öröksége középpontjában áll…

Amikor egy ilyen bonyolult objektummal, mint a Persona, foglalkozunk, talán azzal kellene kezdeni, hogy leírjuk, mi történik a képernyőn. A prológus a mozi furcsa hallucinációjának a színterét állítja elő, amikor egy fiú a hullaház födémén ébred fel, és olyan interakcióba lép a vetített képekkel, mint két nő szétszórt arcképe. Az álomszerű bevezető után a narratíva rendesen kezdődik, középpontjában Elisabet Vogler, egy színpadi színésznő áll, aki egy éjszaka összeomlott. Ami először alig kontrollált késztetésként nyilvánult meg, hogy elkezdjen nevetni egy komoly jelenet során, az közel katatóniává fajult. Vagy nem tud, vagy nem tud beszélni, a működő tudatosság állapotába süllyed, és alig vagy egyáltalán nem kommunikál.

Úgy tűnik, senkinek sincs magyarázata a betegségre, és sem Bergman, sem Ullmann soha nem fog olyan választ adni, amely feltárja a rejtélyt. Erzsébet orvosa, mivel nem látja a testi akadályokat vagy a mentális betegségek jeleit, kiküldi az országba Almával, egy fiatal nővérrel, akit a színésznő gondozására bíztak. A semmi közepén elveszett házikóba zárt nők sajátos dinamikát kovácsolnak. Alma megállás nélkül beszél, mintha a csendben tátongó űrt akarná kitölteni. Mesél az életéről, a történelméről, olyan intim részleteket oszt meg, amelyek túl személyesnek tűnnek ahhoz, hogy hangot adjanak. Elisabet nézi, ugyanazt a csendet, ugyanazt a falánk űrt testesíti meg. Hallgat és hallgat, elengedett szórakozással, egy csipetnyi leereszkedéssel tanulmányozza Almát.

A film felénél Elisabet levelet ír férjének. A felbontott borítékot megtalálva az ápolónő ráönti a beírt szavakat, és rájön, hogy mennyire tekintik őt a vizsgálat tárgyának, egy furcsán gyenge személyiségnek, akit érdemes megvizsgálni. A kinyilatkoztatás után Alma megkeserül, tele van tűzzel és dühvel. A hangos viták erőszakkal való fenyegetésig fajulnak. Az egykor kígyózó monológokkal teli csendet most vádaskodások, metsző döfések, kifújt kínok szabdalják. Pillanatok alatt a szöveg zavarossá válik, Alma olyan szavakat fejez ki, amelyek úgy érzik, hogy Elisabethez tartoznak. Amikor az a távoli férj rövid látogatásra jön, nemcsak színésznőként kezeli Almát, de úgy tűnik, képtelen elismerni két különálló entitás jelenlétét.

https://mekbxw9256.expandcart.com/index.php?route=product/product&product_id=373

https://pgsqdc9454.expandcart.com/index.php?route=product/product&product_id=373

https://trqrrc7588.expandcart.com/index.php?route=product/product&product_id=373

https://etezks5405.expandcart.com/index.php?route=product/product&product_id=373

https://kfdpjr1186.expandcart.com/index.php?route=product/product&product_id=373

https://pastelink.net/n6so1xz1

https://tautaruna.nra.lv/forums/tema/55823-vsdgawrginaemwioga-gkjnvdiugnaewgwe-mgjiaew-tauowef-mm3iowg-mkdgwebsdb/

https://okwave.jp/qa/q10235318.html
 

 

És ekkor érkezik a Persona leghíresebb színteréhez. Alma bűntudatban és önutálatban átitatva elképzel egy élettörténetet Elisabetnek, és elmeséli a másik nőnek. Lényegében tanúi lehetünk annak, hogyan reagál egy gyenge személyiség egy sokkal erősebb gravitációs erejére, és kivetítéssel támadja meg a húzóerőt. A nővér úgy képzeli el, hogy a színésznő életrajza a saját gyötrelmeit tükrözi. Ez egy eltorzított tükre a szexuális mulatságokról és a megbánt abortuszokról szóló történeteknek, amelyeket egykor megosztott azzal a nővel, akit barátjának tartott, esetleg testvérének. Így a gyengébb identitás összetörik, töredékeit az erősebb körül alakítja át, és végre megtalálja a módját, hogy megoldja a nehézségeit. Alma a legrosszabbat látja Elisabetben.

A jelenet kétszer történik, egyszer a kamera Elisabetre néz, majd Almával a kép közepén. Egy utolsó kísérteties kép írásjelként szolgál, a női arcok egy optikai effektuson, egy rejtélyes kimérán keresztül egyesülnek. Az ördögűzés után a vámpír Elisabeth elhalványulni látszik, ahogy Alma dominál. Az erőviszonyok felborultak, a nővér elhagyja a házikót. Soha nem tudjuk pontosan, mi történik Elisabettel. Utoljára a kórházban látjuk őt, kimerült arca fölött a celluloid ködön át lebeg a tükröződő mosolyok emléke. Mindebben a kamerák játszottak nagy szerepet, csakúgy, mint a hirtelen feltörő meta-mozi zavarok – leégett tekercsek, elmosódott lencse, és még a gépezetét kezelő operatőr villanása is.

Lényegében ez egy egyszerű film, egy szigetszerű kamaradarab, amely szinte kizárólag monológokból áll, és Ullmann Elisabet hallgatja. Bibi Andersson hangja uralja a hangzási dimenziót, de ez a filmes arcok közeli pas-de-deux-ja.

0 Tovább

A kitüntetések: Liv Ullmann a "Shame" című filmben

Ingmar Bergman 1968-as Shame című filmje Liv Ullmann egyik legnagyobb alakítását mutatja be. Ez volt a harmadik együttműködés a két művész között, és a film Bergman nem hivatalos „Sziget-trilógiájának” a középső része, amely a Farkas órájával kezdődött és Anna szenvedélyével zárult. Ullmann arca olyan, mint a film arca: a szépség teljesen megsavanyodik…

A film maga a lényegi Bergman, gyönyörű, festői széles felvételekkel (a operatőr, Sven Nykvist lenyűgözően megörökítette), a hermetikusan lezárt univerzum, és a szerző gyakori témái a magány, az elszigeteltség és az erkölcsi hanyatlás. A tökéletes randevúfilmed (ha utálod a randevúzást).

Bergman munkája ezen a képen mesterien irányított. Ullmann és Max von Sydow házas zenészeket játszanak a „város” filharmóniájából, akik a „szigetre” költöztek, hogy elkerüljék a „háborút”, amely elkerülhetetlenül eléri őket. Az idézetek mind a tényleges, mind a metaforikus szférát jelzik, mivel a film mindenkor mindkét univerzumban működik: amit tapasztalunk, az teljesen valóságos, de egyben homályos és szimbolikus is… és Bergman mindezt páratlan módszerével teszi, hogy szorosan megragadjon. a film tetején, és soha nem engedi el.

A film három részre oszlik (mielőtt a háború elérné a párunkat; a megrázó középső rész, ahol bombázzák és terrorizálják őket; és a végkifejlet)… és ez a három fejezet lehetővé teszi mindkét színész számára, hogy koncentrált és fájdalmas ívet rajzoljon meg karaktereik számára. Von Sydow a rá jellemző ragyogást fejti ki, hihetően a gyenge esztétából az erkölcstelen vadállattá válik, és munkája zökkenőmentesen illeszkedik Ullmann kisebb, de annál igényesebb útjára a határozatlanságból a kilátástalanságba.

A kép elején van egy csodálatos jelenet (nyilván a két színész improvizálta, Bergman esetében ritka), ahol Ullmann leírja, hogy folytatja az olasz nyelvtanulást, és gyermeket szül von Sydowtól. Míg a két színész egy olyan kapcsolatban kezdi a filmet, amely csipkés és nem idealizált, elkerülve az általános boldogság vagy a nyomorúság minden közhelyét, ebben a korai jelenetben megértjük, hogyan lehet a pár a legjobb, legszeretetesebb…

https://github.com/TAIWAN-THE-BIRTH-OF-KITARO-4K-SUB-ZH

https://github.com/the-birth-of-kitaro-fe32tn8hnomfefw2gg

https://github.com/THEBIRTHOFKITARO-FULL-VERSE-TW

https://github.com/ROBOTDREAMS-CHINNES1-TAIPEI-UTAH

https://tautaruna.nra.lv/forums/tema/55820-dfgseyh34hne-csifqewgmwe-wrgiq3mtowet2-4t4ktowkgt3tmhkwirngsd/

https://okwave.jp/qa/q10235281.html

https://pastelink.net/hianv02k


https://cursedpaynews.com/in-the-glitz-and-glamour-of-awards-season-supporting-actresses-cpn/

https://cursedpaynews.com/ingmar-bergmans-1968-film-shame-features-one-of-liv-ullmanns-cpn/
 

 

Ez sokkal jobban befolyásolja azt, ami a kapcsolatukra vár. Ullmann elbűvölő ebben a pillanatban, olyan sugárzóan, hogy Bergman az egész jelenetet szerkesztés és fordított kép nélkül mutatja be von Sydowhoz. A percekig tartó csere közben csak a hátát látjuk, és előadóként megragad minket az egyszerűsége és a sebezhetősége. Ullmann egy fenséges kétértelműséget ragad meg: karaktere tényleg elhiheti, amit mond, vagy lehet, hogy vicceli magát. Akár képzelet, akár valóság ennek a nőnek, Ullmann megemeli a drámai tétet.

Ullmann a kép második harmadán a rémület és a zűrzavar váltakozó állapotában megy keresztül, tökéletesen megragadva azt, amit egy kulturált, kozmopolita művész átélhet, ha tényleges erőszakba és politikába taszítják. Ullmann lehetővé teszi számunkra, hogy szemtanúi lehessünk karaktere fiatalságának elvesztésének (úgy tűnik, fizikailag megöregszik a film ezen része alatt), és ezt a fejezetet használja az utolsó ütések beállítására.

A film utolsó harmadában Ullmann hagyja, hogy ez a fiatal, tehetséges, intelligens karakter egyszerűen szétessen és összetörjön, ahogy férje viselkedése felülmúl minden általa átélt rettegést. Ullmann ezt anélkül teszi, hogy gyengévé vagy lágyabbá válna: ő ennek a házasságnak a mozgatórugója, a realista és az erős. Van egy hihetetlen pillanata, amikor egy von Sydow-val történt fordulópont után rövid időre sírva fakad. Valahogy azt teszi, hogy a kitörés a semmiből és mégis valahonnan nagyon konkrétan jön létre egyszerre. Kiáltása nem a gyengeség pillanata, hanem egy józan próbálkozás, hogy mindent egyben tartson.

A munkája, amelyet Bergman másik múzsájával, Von Sydow-val végez, különösen megrendítő, mert ahogy a férfi a szégyen előrehaladtával egyre mélyebbre megy egyfajta költői állapotba, a nő megduplázza a megalapozottságot. Ez a súrlódás a színészi játékukban rendkívül jól működik, és Bergman arra készteti őket, hogy valóban végigmenjenek. Ez egy csodálatos pas de deux, amely több mint kilencven percig tart.

A Shame valóban egy kis remekmű, és méltó példája annak, hogy Bergman mire volt képes Ullmannból, és kölcsönösen mit volt hajlandó adni neki magából. A forgatás idején a húszas évei végén járó Ullmann már mélyen ismerte az emberi pszichológiát, a bonyolult viselkedési dichotómiákat, és azt, hogy hogyan kell ezeket olyan tiszta tisztasággal eljátszani, hogy egyszerűen megtudjuk, hol van a karaktere, ha megnézzük azt a páratlant. arc.

0 Tovább

HTML